O Hodowli

O kolorowej hałastrze

Kolorowa Hałastra jest legalnie działającą hodowlą psów rasowych. Jesteśmy zarejestrowani Polskim Klubie Kynologicznym, oraz w organizacjach międzynarodowych WDF oraz International Kennel Union (IKU). Hodowla psów rasowych nie jest dla nas sposobem na życie, robimy to z pasją i należytą starannością. Z niezwykłą starannością dbamy o socjalizację szczeniaczków zarówno z dziećmi jak i innymi zwierzętami domowymi.

Pieski gotowe do dalszej hodowli

Pieski opuszczające naszą hodowlę są zachipowane, kilkukrotnie odrobaczone, zaszczepione, gotowe do zmiany domku, posiadają książeczkę zdrowia. Bardzo szybko aklimatyzują się w nowym środowisku. Jeżeli nabywca planuje od razu po zakupie wyjechać ze szczeniakiem za granicę wyrabiamy paszport, wtedy odbiór pieska jest późniejszy. Robimy dodatkowe wymagane przez dany kraj szczepienia (wścieklizna od 12 tygodnia),wtedy odbiór pieska jest opóźniony o 21 dni (kwarantanna poszczepienna, wymagana przez wszystkie kraje).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli oraz zajrzenia do zakładki wystawy, gdzie publikujemy sukcesy naszych psiaków 😉

Nasze psiaki

Angel

Angel

Hans

Pacco

Pacco

Vcanto FCI

Vlcanto

Carlotta

Carlotta

Zuma FCI

Zuma

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz